MATEŘSKÁ ŠKOLA OD 1. 3. 2021 - 19. 3. 2021 UZAVŘENA

„Pojďme zázrakům naproti“

Ahoj! Jsem Tomášek Fiala. Zápasím se zákeřnou nemocí zvanou SMA – spinální muskulární atrofií. Moje sestřička Adélka chodila zde do školky a já bych moc chtěl jednou také. Moje nemoc mě ale zlobí. Je mi 1 rok a chci dokázat, že mě jich ještě spoustu čeká. Bojujte se mnou!

Rodiče by rádi sehnali peníze na usnadnění mého života a k tomu slouží transparentní účet, na který můžete přispět i vy.

• SMA (spinální muskulární atrofie) způsobuje postupně ochabnutí svalů, kdy se dítě zprvu přestává hýbat a nakonec můžou selhat i plíce. Do určitého věku (2 let) je však možné podstoupit finančně náročnou léčbu.

Podklady k distančnímu vzdělávání najdete na stránkách jednotlivých tříd.

DAŇOVÁ SLEVA PRO RODIČE

zadost-vydaje-rodice.docx
danova-sleva-pro-rodice2020.docx

INFORMACE A OPATŘENÍ PŘI NÁSTUPU