ZÁŘÍ 2021

a potom se učíme.

Sluníčko nám pěkně svítí,

do té naši školičky,

usmívá se, nakukuje, na ty hodné dětičky.

První měsíc ve školičce nám uběhl jako voda. Do školičky už většinou chodíme bez slzičky. A začal nám barevný podzim. Každý den se hezky přivítáme naši společnou oblíbenou říkankou („Dobrý den,…“). Oblíbili jsme si tanec s hudbou „Kuli, kulička“, malování s vodovými barvami, zpívání oblíbených písní u klavíru a dětskými nástroji a stavění z kostek, legohraní, vláčkodráha, autodráha. Objevili jsme, co skrývá naše zahrada, vyzkoušeli jsme si naše prolézačky, skluzavky, pískoviště, altán, dopravní hřiště. Také už jsme se toho spoustu naučili, seznámili jsme se navzájem, máme nové kamarády a snažíme se být samostatní.

Velice jsme si užili sportovní den na školní zahradě, vyzkoušeli jsme si spoustu stanovišť – badminton, hokejbal, golf, překážkovou dráhu, basketbal, lukostřelbu, kuličky a masáž malými míčky. Také jsme si v rámci projektu „Malí přírodovědci“ vyzkoušeli postavit hnízdo pro ptáčky z větví a listů, to byla zábava.

Příští měsíc se můžeme těšit na pana fotografa, přijdou za námi také kamarádi ze základní školy a přečtou nám pohádky před usínáním.

Tak se mějte všichni hezky, Vaše paní učitelky Veronika a Zdeňka

Zapsala: Veronika Šmehlíková, Zdeňka Hrabovská