ZÁŘÍ 2024

Zdravíme z pejska a kočičky!

V září jsme s radostí přivítali nové děti a snažili jsme se jim příchod do nového prostředí co nejvíce ulehčit. Školka je pro děti veliká změna, která může být náročná. Naše děti z pejska a kočičky si ale krásně zvykly a chodí zde velmi rády. To nám dělá obrovskou radost!

Společně jsme prozkoumali nejen celou třídu, ale i ostatní části školky a školní zahradu. Nejvíce se nám líbily zvířátka v koridoru, pískoviště, prolézačky a houpačky na školní zahradě.

Během tohoto měsíce jsme se seznamovali s třídními pravidly, které nás učí, jak se chovat bezpečně a ohleduplně k sobě i druhým. Je to pro nás důležité, protože díky tomu se tady cítíme v bezpečí a jistotě a rádi tady chodíme!

A co nás čeká v říjnu? Budeme objevovat změny v přírodě, které v podzimem přichází, tvořit různé stavby z přírodnin a celkově se budeme snažit užívat si a radovat se z každého dne :)

Zapsala: Gabriela Vitásková